Industry 4.0 Turkey Forum, bilgi teknolojisi sektörlerinde faaliyet gösteren tüm iş kollarından gelen karar vericiler ile buluşma imkanı sunuyor. Bu sayede katılımcılar tedarikçiler ile buluşacak, yeni ürünler keşfederek yeni iş ilişkileri kurma şansı yakalayacaklar. Gelin siz de bu fırsatı firmanızın ürünlerini, uzmanlığını ve hizmetlerini tanıtmak için kullanın.

Neden siz de iş ortaklarından biri olarak bu forumda yer almalısınız?

Üst düzey karar vericilerin pek çoğu İstanbul’da düzenlenen Industry 4.0 Turkey Forum’una katılıyor. Söz konusu katılımcılar dünyanın her yerinden profesyonel girişimcilerden oluşuyor. Sunduğunuz hizmetleri vitrine çıkararak sizler de bizim ortağımız olacaksınız. Bizler ise alıcıları etkilemenize ve Türkiye’deki bağlantılarınızı ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacağız.

Piyasaya Yeni Ürünler ve Hizmetler Sunun

Forumu yeni gelişmeler, ürünler veya hizmetleri piyasa sürmek için bir platform olarak kullanın ve yalnızca Türkiye’de değil dünyada da  ürünlerinize ve markanıza dikkatleri toplayın. Temsilcilerin ve medyanın da katılımıyla, hizmet ve ürünlerinizin prim yapmaması ve ortaklarınızı, müşterilerinizi ve rakiplerinizi etkilememesi mümkün değil.

Türkiye’deki tedarik zincirine siz de dahil olun

Forum, Türkiye’de bilgi teknolojileri sektörüne girmenin en etkili ve zaman açısından en etkin yollarından birisidir.

Müşteri Sadakati Oluşturun

Forumda kuracağınız yüz yüze irtibatlar sayesinde konumunuzu sağlamlaştırmanın yanı sıra müşteri sadakati de geliştireceksiniz.

Markanızın Konumunu Belirleyin

Industry 4.0 konusunda bölgenin önde gelen etkinliklerden birisi olan bu forumda firmanızı vitrine çıkararak muhtemel veya mevcut müşterilerinizin gözlerinde markanızı güçlü bir piyasa lideri olarak gösterebilir, firmanızın gelişmekte olan piyasalardaki yetkinlikleri konusunda güçlü bir imaj oluşturabilirsiniz.

Medya ile İlişkiler Kurun

Forum hakkında yapılacak haberlerde yer alma ve daha iyi ilişkiler kurma konusunda yakalayacağınız fırsatlar firmalarınızın başarısı için büyük önem arz etmektedir. Meslek Birlikleri de etkinliklerimizde önemli bir role sahip olup, sizlere ağ oluşturma konusunda mükemmel fırsatlar ve tanınırlık sağlayabilirler.

Yeni İş Ortaklıklarına Aracılık Etme

Müşterilerine daha ikna edici çözümler sunmak üzere daima heyecan verici yeni ortaklık fırsatları arayışında olan diğer sponsor ve temsilcilere gelecek olursak; forumumuz sizlere özenle seçilmiş imalatçı ve hizmet sağlayıcıları ile irtibat kurma ve muhtemel iş fırsatlarından istifade etme konusunda mükemmel bir fırsat sunmaktadır.